KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 15018038
nr 1501 8038
Sven Ljungberg
(1913-2010), Sverige
Träsnitt, Signerad, numrerad 35/250, rosor. Bildmått: 43x54 cm, yttermått inklusive ram: 60x70
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 7 november 2022
kl 18:41:10
7/11 16:50:07
Sven Ljungberg
Läs mer om Sven Ljungberg